Klasa I F - Klasa Ludzi Ciekawych Świata

Forum poświęcone projektowi Przyjaznej Szkoły w Gimnazjum nr 1 Policach


#1 2008-01-02 18:15:58

Wychowawcy

Administrator

Skąd: Police
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Szukamy...

Słuchajcie, jakoś ostatnio zwolniliśmy troszkę... Chyba niedobrze. Chyba stworzono nas do działania. Chyba po to tworzyliśmy tę klasę, chyba po to się do niej zapisywaliście! Czas ruszyć znowu cztery litery i pomyśleć, co dalej. Bo wiemy, że jest w Was wiele potencji i wiele niesamowitych pomysłów! Wszak jesteście niesamowitą młodzieżą!!!!


Wartość kultury mierzy się nie tym, co nam daje, ale tym, czego od nas wymaga...

Offline

 

#2 2008-01-09 09:56:37

brydzia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Szukamy...

Jedna z niesamowitych młodzieży mówi: Może napiszemy na tą stronkę mojaklasa.pl że poszukujemy ludzi którzy do tej szkoły chodzili itd.?


********************************************************************************************
To jest moje zdanie i Ja się z nim zgadzam!!

Offline

 

#3 2008-01-10 13:39:44

krzysztof s

Uczeń - klasa I F

3010352
Skąd: Police
Zarejestrowany: 2007-12-14
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: Szukamy...

brydzia napisał:

Jedna z niesamowitych młodzieży mówi: Może napiszemy na tą stronkę mojaklasa.pl że poszukujemy ludzi którzy do tej szkoły chodzili itd.?

mojaklasa.pl ? ... chyba na nasza-klasa.pl .


---
www.kinus.xx.pl <-- zapraszam :]

Offline

 

#4 2008-01-16 10:25:29

brydzia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Szukamy...

moze i tak


********************************************************************************************
To jest moje zdanie i Ja się z nim zgadzam!!

Offline

 

#5 2008-01-25 19:42:38

Wychowawcy

Administrator

Skąd: Police
Zarejestrowany: 2007-07-14
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Szukamy...

Na Naszej Klasie jest pewna kobieta, która kończyła dawno temu naszą szkołę i poszukuje innych absolwentów. Zbiegiem okoliczności znamy tę panią. Rozmawialiśmy z nią. Mamy nadzieję, że niedługo odwiedzi nas w któryś poniedziałek, by troszkę poopowiadać o tamtych czasach..


Wartość kultury mierzy się nie tym, co nam daje, ale tym, czego od nas wymaga...

Offline

 
Kultury są po to, by łączyć, a nie dzielić.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nintendods.pun.pl www.zephyr.pun.pl www.totalconflict.pun.pl www.enemy.pun.pl www.mrr.pun.pl